O MNIE
 
Edukacja

- 2010-2011 - Magister Informatyki, University of Hertfordshire, UK - Maj 2011

- 2003-2008 - Magister inżynier Automatyki i Robotyki, Politechnika Śląska, Polska - Czerwiec 2008.
Uwaga: Jednolite pięcioletnie studia magisterskie nazywały się "Makrokierunek". Całe studia były prowadzone w języku angielskim. Pierwsze trzy lata studiów obejmowały podstawowe przedmioty z dziedziny automatyki, elektroniki oraz informatyki. Po trzech latach należało wybrać specjalizację w jednym z tych trzech kierunków. Ukończyłem studia ze specjalizacją Automatyka i Robotyka.
- 1996-2003 - 7 lat szkoły w Chorzowie, Polska, ukończone egzaminem maturalnym.

- 1987-1996 - 9 lat szkoły w języku angielskim w Kalkucie, Indie.

 
 
Zawodowo

W pracy jestem osobą sumienną, zawsze chętną do nauki i rozwijania siebie. Lubię nowe wyzwania i próbuję być tak dynamiczny jak to tylko możliwe, by udowodnić moje zdolności. W zamian od moich pracodawców oczekuję profesjonalizmu, kultury i możliwości rozwoju.

W października 2011 roku otworzyłem nowy rozdział w moim życiu. Rozpocząlem pracę w firmie ePages w Jenie (Niemcy) jako Web developer. W czasie moich studiów w UK pracowałem jako Visiting Lecturer w University of Hertfordshire na wydziale informatyki. Podczas pobytu w Polsce moje doświadczenia zawodowe były związane z automatyką przemysłową. Pracowałem w Fluor Corporation w Gliwicach oraz VIX Automation w Katowicach.

Moją przygodę z web designing/developing rozpocząłem w 1999 roku, lecz wcześniej traktowałem to raczej jako hobby.


CV dostępne na prośbę.
 
 
Prywatnie

Gdy tylko znajdę trochę wolnego czasu, lubię go spędzać, uprawiając sporty, takie jak chodzenie po górach, jazda na rowerze, łyżwach czy bieganie. Chętnie też organizuję imprezy typu "gotowanie-jedzenie" z moimi najbliższymi. Kiedy przestałem pić kawę, zakochałem się w herbacie. Dzień bez filiżanki dobrej herbaty uważam za stracony.

Już sama myśl o planowaniu nowej wycieczki bardzo mnie ekscytuje. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, kultury i opowiadać o nich moim przyjaciołom.

Muzyka Stinga, Shankar Tucker'a i Sade to moje ulubione defragmentatory duszy.

 


Copyright - Samuel Sen - 2013
samuel.dream(at)gmail.com